Skip to content
Browse aisles
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Cart
Woolworths Greek Style Yoghurt 2kg | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Cart
All aisles
/
Dairy & Eggs
/
Woolworths Greek Style Yoghurt 2kg
Dairy & Eggs
Woolworths own brand
Woolworths Greek Style Yoghurt 2kg
2kg · Woolworths
Woolworths
$8.40
42c / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$8.40
Lowest
$8.40
Highest
$8.40
On special
0 of 1
Tracked since
30 Sept 2026
.
Other sizes
70g
$1.07 / 100g
$0.75
70g
$1.07 / 100g
$0.75
70g
$1.07 / 100g
$0.75
70g
$1.07 / 100g
$0.75
1kg
42c / 100g
Best value per 100g
$4.20
2kg
42c / 100g
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Woolworths Vanilla Yoghurt 1kg
at Woolworths
1kg
$4.00
40c / 100g
2c less per 100g
Add to cart
Woolworths Strawberry Yoghurt 1kg
at Woolworths
1kg
$4.00
40c / 100g
2c less per 100g
Add to cart
Woolworths
$8.40
Add from Woolies
Viewing
$8.40
Details
Aisle
Dairy & Eggs
Brand
Woolworths
Size
2kg
Store brand
Woolworths