Skip to content
Browse aisles
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Cart
Squeezie Yoghurt Pouch Strawberry | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Cart
All aisles
/
Dairy & Eggs
/
Squeezie Yoghurt Pouch Strawberry
Dairy & Eggs
Coles own brand
Squeezie Yoghurt Pouch Strawberry
70g · Coles
Coles
$0.80
$1.14 / 100g
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$0.80
Lowest
$0.80
Highest
$0.80
On special
0 of 1
Tracked since
30 Sept 2026
.
Details
Aisle
Dairy & Eggs
Brand
Coles
Size
70g
Store brand
Coles
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Woolworths Strawberry Yoghurt 1kg
at Woolworths
1kg
$4.00
40c / 100g
74.3c less per 100g
Add to cart
Strawberry Yoghurt
at Coles
1kg
$4.25
42.5c / 100g
71.8c less per 100g
Add to cart
Coles
$0.80
Add from Coles
Strawberry Yoghurt
at Coles
1kg
$5.20
52c / 100g
62.3c less per 100g
Add to cart
Yoplait Strawberry Yoghurt 1kg
at Woolworths
1kg
$5.20
52c / 100g
62.3c less per 100g
Add to cart