Skip to content
Browse aisles
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Cart
Woolworths Pot Set Greek Style Yoghurt 1kg | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Cart
All aisles
/
Dairy & Eggs
/
Woolworths Pot Set Greek Style Yoghurt 1kg
Dairy & Eggs
Woolworths own brand
Woolworths Pot Set Greek Style Yoghurt 1kg
1kg · Woolworths
Woolworths
$6.70
67c / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$6.70
Lowest
$6.70
Highest
$6.70
On special
0 of 1
Tracked since
30 Sept 2026
.
Other sizes
70g
$1.07 / 100g
$0.75
70g
$1.07 / 100g
$0.75
70g
$1.07 / 100g
$0.75
70g
$1.07 / 100g
$0.75
1kg
67c / 100g
Viewing
$6.70
2kg
42c / 100g
Best value per 100g
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Woolworths Vanilla Yoghurt 1kg
at Woolworths
1kg
$4.00
40c / 100g
27c less per 100g
Add to cart
Woolworths Strawberry Yoghurt 1kg
at Woolworths
1kg
$4.00
40c / 100g
27c less per 100g
Add to cart
Woolworths
$6.70
Add from Woolies
$8.40
Details
Aisle
Dairy & Eggs
Brand
Woolworths
Size
1kg
Store brand
Woolworths
Woolworths Natural Greek Style Yoghurt 1kg
at Woolworths
1kg
$4.20
42c / 100g
25c less per 100g
Add to cart
Vanilla Yoghurt
at Coles
1kg
$4.25
42.5c / 100g
24.5c less per 100g
Add to cart