Skip to content
Browse aisles
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Cart
Adult Chilled Fresh Dog Food Roll Lamb & Beef | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Cart
All aisles
/
Pet
/
Adult Chilled Fresh Dog Food Roll Lamb & Beef
Pet
Coles own brand
Adult Chilled Fresh Dog Food Roll Lamb & Beef
3kg · Coles
Coles
$7.00
23.3c / 100g
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$7.00
Lowest
$7.00
Highest
$7.00
On special
0 of 1
Tracked since
30 Sept 2026
.
Other sizes
100g
$4.00 / 100g
$4.00
400g
35c / 100g
$1.40
500g
$1.18 / 100g
$5.90
1kg
52.5c / 100g
$5.25
3kg
23.3c / 100g
Viewing
$7.00
8kg
23.1c / 100g
Best value per 100g
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Dog Food Roll with Beef 3kg
at Aldi
3kg
$5.79
19.3c / 100g
4c less per 100g
Add to cart
Dry Dog Food Beef 8kg
at Aldi
8kg
$17.99
22.5c / 100g
0.8c less per 100g
Add to cart
Coles
$7.00
Add from Coles
$18.50
Details
Aisle
Pet
Brand
Coles
Size
3kg
Store brand
Coles
Baxter's Dry Dog Food Beef & Vegetables 8Kg
at Woolworths
8kg
$18.50
23.1c / 100g
0.2c less per 100g
Add to cart