Skip to content
Browse aisles
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Cart
Dry Dog Food Beef 8kg | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Cart
All aisles
/
Pet
/
Dry Dog Food Beef 8kg
Pet
Dry Dog Food Beef 8kg
8kg · JULIUS
Aldi
$17.99
22.5c / 100g
Add from Aldi
Not found at other stores yet.
View on Aldi ↗
Price history
Now
$17.99
Lowest
$17.99
Highest
$17.99
On special
0 of 1
Tracked since
30 Sept 2026
.
Other sizes
180g
$1.11 / 100g
$1.99
500g
$1.80 / 100g
$8.99
3kg
19.3c / 100g
Best value per 100g
$5.79
8kg
22.5c / 100g
Viewing
$17.99
Details
Aisle
Pet
Brand
JULIUS
Size
8kg
Store brand
No
Aldi
$17.99
Add from Aldi