Skip to content
Browse aisles
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Cart
Adult Dry Dog Food With Beef | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Cart
All aisles
/
Pet
/
Adult Dry Dog Food With Beef
Pet
Coles own brand
Adult Dry Dog Food With Beef
8kg · Coles
Coles
$18.50
23.1c / 100g
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$18.50
Lowest
$18.50
Highest
$18.50
On special
0 of 1
Tracked since
30 Sept 2026
.
Other sizes
100g
$4.00 / 100g
$4.00
400g
35c / 100g
$1.40
500g
$1.18 / 100g
$5.90
1kg
52.5c / 100g
$5.25
3kg
30c / 100g
$9.00
8kg
23.1c / 100g
Best value per 100g
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Dog Food Roll with Beef 3kg
at Aldi
3kg
$5.79
19.3c / 100g
3.8c less per 100g
Add to cart
Dry Dog Food Beef 8kg
at Aldi
8kg
$17.99
22.5c / 100g
0.6c less per 100g
Add to cart
Coles
$18.50
Add from Coles
Viewing
$18.50
Details
Aisle
Pet
Brand
Coles
Size
8kg
Store brand
Coles