Skip to content
Browse aisles
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Cart
Nature's Gift Adult Dry Dog Food With Beef 6kg | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Cart
All aisles
/
Pet
/
Nature's Gift Adult Dry Dog Food With Beef 6kg
Pet
Nature's Gift Adult Dry Dog Food With Beef 6kg
6kg · Nature's Gift
Woolworths
$16.80
$28.00
28c / 100g
Special
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$16.80
Lowest
$16.80
Highest
$16.80
On special
1 of 1
Tracked since
30 Sept 2026
.
Other sizes
130g
$1.88 / 100g
$2.45
200g
$1.40 / 100g
$2.80
800g
$1.69 / 100g
$13.50
2.5kg
60c / 100g
$15.00
6kg
28c / 100g
Best value per 100g
Viewing
$16.80
6.5kg
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Dog Food Roll with Beef 3kg
at Aldi
3kg
$5.79
19.3c / 100g
8.7c less per 100g
Add to cart
Dry Dog Food Beef 8kg
at Aldi
8kg
$17.99
22.5c / 100g
5.5c less per 100g
Add to cart
Woolworths
$16.80
Add from Woolies
60c / 100g
$39.00
Details
Aisle
Pet
Brand
Nature's Gift
Size
6kg
Store brand
No
Baxter's Dry Dog Food Beef & Vegetables 8Kg
at Woolworths
8kg
$18.50
23.1c / 100g
4.9c less per 100g
Add to cart
Adult Dry Dog Food With Beef
at Coles
8kg
$18.50
23.1c / 100g
4.9c less per 100g
Add to cart