Skip to content
Browse aisles
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Cart
Carrots | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Cart
All aisles
/
Fruit & Veg
/
Carrots
Fruit & Veg
Coles own brand
Carrots
1kg · Coles
Coles
$1.70
17c / 100g
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$1.70
Lowest
$1.70
Highest
$1.70
On special
0 of 1
Tracked since
30 Sept 2026
.
Other sizes
170g
25.9c / 100g
$0.44
250g
$1.20 / 100g
$3.00
420g
42.9c / 100g
$1.80
500g
38c / 100g
$1.90
1kg
17c / 100g
Viewing
$1.70
1.5kg
13.3c / 100g
Best value per 100g
Coles
$1.70
Add from Coles
$2.00
Details
Aisle
Fruit & Veg
Brand
Coles
Size
1kg
Store brand
Coles