Skip to content
Browse aisles
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Cart
I'm Perfect Lemons Prepack | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Cart
All aisles
/
Other
/
I'm Perfect Lemons Prepack
Other
Coles own brand
I'm Perfect Lemons Prepack
1kg · Coles
Coles
$7.50
75c / 100g
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$7.50
Lowest
$7.50
Highest
$7.50
On special
0 of 1
Tracked since
30 Sept 2026
.
Other sizes
250g
$2.76 / 100g
$6.90
400g
$1.88 / 100g
$7.50
500g
$1.10 / 100g
$5.50
500g
$1.10 / 100g
$5.50
1kg
75c / 100g
Viewing
$7.50
2kg
34.5c / 100g
Best value per 100g
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
I' M Perfect Mandarins Prepacked
at Coles
1kg
$3.20
32c / 100g
43c less per 100g
Add to cart
Coles
$7.50
Add from Coles
$6.90
Details
Aisle
Other
Brand
Coles
Size
1kg
Store brand
Coles