Skip to content
Browse aisles
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Cart
Snow Peas Prepacked | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Cart
All aisles
/
Other
/
Snow Peas Prepacked
Other
Coles own brand
Snow Peas Prepacked
250g · Coles
Coles
$6.90
$2.76 / 100g
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$6.90
Lowest
$6.90
Highest
$6.90
On special
0 of 1
Tracked since
30 Sept 2026
.
Other sizes
250g
$2.76 / 100g
Viewing
$6.90
500g
$1.10 / 100g
$5.50
500g
$1.10 / 100g
$5.50
1kg
32c / 100g
Best value per 100g
$3.20
Details
Aisle
Other
Brand
Coles
Size
250g
Store brand
Coles
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Prepacked Beetroot 250g
at Aldi
250g
$2.49
99.6c / 100g
$1.76 less per 100g
Add to cart
Shoots Prepacked
at Coles
250g
$2.80
$1.12 / 100g
$1.64 less per 100g
Add to cart
Coles
$6.90
Add from Coles
Sprouts Prepacked
at Coles
125g
$2.80
$2.24 / 100g
52c less per 100g
Add to cart