Skip to content
Browse aisles
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Cart
Spreadable Cream Cheese 250g | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Cart
All aisles
/
Dairy & Eggs
/
Spreadable Cream Cheese 250g
Dairy & Eggs
Spreadable Cream Cheese 250g
250g · WESTACRE DAIRY
Aldi
$2.39
95.6c / 100g
Add from Aldi
Not found at other stores yet.
View on Aldi ↗
Price history
Now
$2.39
Lowest
$2.39
Highest
$2.39
On special
0 of 1
Tracked since
30 Sept 2026
.
Other sizes
250g
95.6c / 100g
Best value per 100g
Viewing
$2.39
500g
$1.20 / 100g
$5.99
500g
$1.20 / 100g
$5.99
500g
$1.36 / 100g
$6.79
500g
$1.20 / 100g
$5.99
700g
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Hillview Light Cheese Slices 432g
at Woolworths
432g
$3.80
88c / 100g
7.6c less per 100g
Add to cart
Hillview Original Cheese Slices 432g
at Woolworths
432g
$3.80
88c / 100g
7.6c less per 100g
Add to cart
Aldi
$2.39
Add from Aldi
$1.10 / 100g
$7.69
Details
Aisle
Dairy & Eggs
Brand
WESTACRE DAIRY
Size
250g
Store brand
No
Tasty Cheese Block 1kg
at Aldi
1kg
$8.99
89.9c / 100g
5.7c less per 100g
Add to cart
Cheddar Cheese Block
at Coles
1kg
$9.30
93c / 100g
2.6c less per 100g
Add to cart