Skip to content
Browse aisles
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Cart
Large White Wraps 8 Pack 560g | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Cart
All aisles
/
Bakery
/
Large White Wraps 8 Pack 560g
Bakery
Large White Wraps 8 Pack 560g
560g · BAKERS LIFE
Aldi
$3.49
62.3c / 100g
Add from Aldi
Not found at other stores yet.
View on Aldi ↗
Price history
Now
$3.49
Lowest
$3.49
Highest
$3.49
On special
0 of 1
Tracked since
30 Sept 2026
.
Other sizes
210g
$1.76 / 100g
$3.69
360g
58.1c / 100g
Best value per 100g
$2.09
360g
58.1c / 100g
$2.09
560g
62.3c / 100g
Viewing
$3.49
Details
Aisle
Bakery
Brand
BAKERS LIFE
Size
560g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Soft White Wraps 8 Pack
at Coles
360g
$2.20
61.1c / 100g
1.2c less per 100g
Add to cart
Soft Wholemeal & Grain Wraps 8 Pack
at Coles
360g
$2.20
61.1c / 100g
1.2c less per 100g
Add to cart
Aldi
$3.49
Add from Aldi