Skip to content
Browse aisles
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Cart
Mini White Wraps 8 Pack 360g | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Cart
All aisles
/
Bakery
/
Mini White Wraps 8 Pack 360g
Bakery
Mini White Wraps 8 Pack 360g
360g · BAKERS LIFE
Aldi
$2.09
58.1c / 100g
Add from Aldi
Not found at other stores yet.
View on Aldi ↗
Price history
Now
$2.09
Lowest
$2.09
Highest
$2.09
On special
0 of 1
Tracked since
30 Sept 2026
.
Other sizes
210g
$1.76 / 100g
$3.69
360g
58.1c / 100g
Best value per 100g
Viewing
$2.09
560g
62.3c / 100g
$3.49
560g
62.3c / 100g
$3.49
Details
Aisle
Bakery
Brand
BAKERS LIFE
Size
360g
Store brand
No
Aldi
$2.09
Add from Aldi