Skip to content
Browse aisles
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Cart
Woolworths Chicken Roasting Portions Italian Style 1.5kg - 2kg | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Cart
All aisles
/
Meat & Seafood
/
Woolworths Chicken Roasting Portions Italian Style 1.5kg - 2kg
Meat & Seafood
Woolworths own brand
Woolworths Chicken Roasting Portions Italian Style 1.5kg - 2kg
1.5kg–2kg · estimate for 2kg · Woolworths
Woolworths
$12.00
60c / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$12.00
Lowest
$12.00
Highest
$12.00
On special
0 of 1
Tracked since
30 Sept 2026
.
Other sizes
450g
$2.00 / 100g
$9.00
1.5kg–2kg · estimate for 2kg
60c / 100g
Best value per 100g
Viewing
$12.00
Details
Aisle
Meat & Seafood
Brand
Woolworths
Size
1.5kg–2kg · estimate for 2kg
Store brand
Woolworths
Woolworths
$12.00
Add from Woolies