Skip to content
Browse aisles
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Cart
Woolworths 6 Pack Italian Style Fennel Pork Sausages 450g | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Cart
All aisles
/
Meat & Seafood
/
Woolworths 6 Pack Italian Style Fennel Pork Sausages 450g
Meat & Seafood
Woolworths own brand
Woolworths 6 Pack Italian Style Fennel Pork Sausages 450g
450g · Woolworths
Woolworths
$9.00
$2.00 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$9.00
Lowest
$9.00
Highest
$9.00
On special
0 of 1
Tracked since
30 Sept 2026
.
Other sizes
450g
$2.00 / 100g
Viewing
$9.00
500g
$1.80 / 100g
$9.00
500g
$1.80 / 100g
$9.00
500g
$1.80 / 100g
$9.00
500g
$1.80 / 100g
$9.00
505g
$1.39 / 100g
Best value per 100g
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Thin Sausages 24 Pack 1.8kg
at Aldi
1.8kg
$9.49
52.7c / 100g
$1.47 less per 100g
Add to cart
BBQ Sausages 26 Pack
at Coles
1.8kg
$10.50
58.3c / 100g
$1.42 less per 100g
Add to cart
Woolworths
$9.00
Add from Woolies
$7.00
Details
Aisle
Meat & Seafood
Brand
Woolworths
Size
450g
Store brand
Woolworths
Market Value 26 Pack Thin BBQ Sausages 1.8kg
at Woolworths
1.8kg
$10.50
58.3c / 100g
$1.42 less per 100g
Add to cart
Thin Sausages 500g
at Aldi
500g
$3.79
75.8c / 100g
$1.24 less per 100g
Add to cart