Skip to content
Browse aisles
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Cart
Woolworths Wholegrain Wrap 8Pk 360g | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Cart
All aisles
/
Bakery
/
Woolworths Wholegrain Wrap 8Pk 360g
Bakery
Woolworths own brand
Woolworths Wholegrain Wrap 8Pk 360g
360g · Woolworths
Woolworths
$2.20
61.1c / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$2.20
Lowest
$2.20
Highest
$2.20
On special
0 of 1
Tracked since
30 Sept 2026
.
Other sizes
360g
61.1c / 100g
Best value per 100g
Viewing
$2.20
500g–1kg · estimate for 1kg
$2.20 / 100g
$22.00
Details
Aisle
Bakery
Brand
Woolworths
Size
360g
Store brand
Woolworths
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Mini White Wraps 8 Pack 360g
at Aldi
360g
$2.09
58.1c / 100g
3.1c less per 100g
Add to cart
Mini Wholegrain Wraps 8 Pack 360g
at Aldi
360g
$2.09
58.1c / 100g
3.1c less per 100g
Add to cart
Woolworths
$2.20
Add from Woolies