Skip to content
Browse aisles
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Cart
Woolworths Vanilla Custard 97% Fat Free 1kg | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Cart
All aisles
/
Dairy & Eggs
/
Woolworths Vanilla Custard 97% Fat Free 1kg
Dairy & Eggs
Woolworths own brand
Woolworths Vanilla Custard 97% Fat Free 1kg
1kg · Woolworths
Woolworths
$3.00
30c / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$3.00
Lowest
$3.00
Highest
$3.00
On special
0 of 1
Tracked since
30 Sept 2026
.
Other sizes
350g
$1.40 / 100g
$4.90
600g
$1.07 / 100g
$6.40
700g
81.4c / 100g
$5.70
700g
95.7c / 100g
$6.70
900g
88.9c / 100g
$8.00
1kg
30c / 100g
Best value per 100g
Woolworths
$3.00
Add from Woolies
Viewing
$3.00
Details
Aisle
Dairy & Eggs
Brand
Woolworths
Size
1kg
Store brand
Woolworths