Skip to content
Browse aisles
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Cart
Helga's Garlic Bread Inspired Wrap 445g | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Cart
All aisles
/
Bakery
/
Helga's Garlic Bread Inspired Wrap 445g
Bakery
Helga's Garlic Bread Inspired Wrap 445g
445g · Helga's
Woolworths
$2.75
$5.50
61.8c / 100g
Special
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$2.75
Lowest
$2.75
Highest
$2.75
On special
1 of 1
Tracked since
30 Sept 2026
.
Other sizes
360g
$1.25 / 100g
$4.50
445g
61.8c / 100g
Best value per 100g
Viewing
$2.75
Details
Aisle
Bakery
Brand
Helga's
Size
445g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Mini White Wraps 8 Pack 360g
at Aldi
360g
$2.09
58.1c / 100g
3.7c less per 100g
Add to cart
Mini Wholegrain Wraps 8 Pack 360g
at Aldi
360g
$2.09
58.1c / 100g
3.7c less per 100g
Add to cart
Woolworths
$2.75
Add from Woolies
Soft White Wraps 8 Pack
at Coles
360g
$2.20
61.1c / 100g
0.7c less per 100g
Add to cart
Soft Wholemeal & Grain Wraps 8 Pack
at Coles
360g
$2.20
61.1c / 100g
0.7c less per 100g
Add to cart