Skip to content
Browse aisles
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Cart
Mr Kipling Apple Pies 315g 6 pack | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Cart
All aisles
/
Frozen
/
Mr Kipling Apple Pies 315g 6 pack
Frozen
Mr Kipling Apple Pies 315g 6 pack
315g · Mr Kipling
Woolworths
$3.90
$6.90
$1.24 / 100g
Special
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$3.90
Lowest
$3.90
Highest
$3.90
On special
1 of 1
Tracked since
30 Sept 2026
.
Details
Aisle
Frozen
Brand
Mr Kipling
Size
315g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Meat Pies 6 Pack 900g
at Aldi
900g
$5.49
61c / 100g
62.8c less per 100g
Add to cart
Party Pies 24 Pack 1.12kg
at Aldi
1.12kg
$8.89
79.4c / 100g
44.4c less per 100g
Add to cart
Woolworths
$3.90
Add from Woolies
Apple Pies 4 Pack 500g
at Aldi
500g
$3.99
79.8c / 100g
44c less per 100g
Add to cart
Apple & Blackberry Pies 4 Pack 500g
at Aldi
500g
$3.99
79.8c / 100g
44c less per 100g
Add to cart