Skip to content
Browse aisles
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Cart
Meat Pies 6 Pack 900g | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Cart
All aisles
/
Frozen
/
Meat Pies 6 Pack 900g
Frozen
Meat Pies 6 Pack 900g
900g · ELMSBURY
Aldi
$5.49
61c / 100g
Add from Aldi
Not found at other stores yet.
View on Aldi ↗
Price history
Now
$5.49
Lowest
$5.49
Highest
$5.49
On special
0 of 1
Tracked since
30 Sept 2026
.
Other sizes
400g
$1.62 / 100g
$6.49
420g
$1.55 / 100g
$6.49
700g
85.6c / 100g
$5.99
760g
98.6c / 100g
$7.49
900g
61c / 100g
Best value per 100g
Viewing
$5.49
1.12kg
Aldi
$5.49
Add from Aldi
79.4c / 100g
$8.89
Details
Aisle
Frozen
Brand
ELMSBURY
Size
900g
Store brand
No