Skip to content
Browse aisles
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Cart
Pauls Vanilla Custard Pouch 140g | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Cart
All aisles
/
Dairy & Eggs
/
Pauls Vanilla Custard Pouch 140g
Dairy & Eggs
Pauls Vanilla Custard Pouch 140g
140g · Pauls
Woolworths
$2.55
$1.82 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$2.55
Lowest
$2.55
Highest
$2.55
On special
0 of 1
Tracked since
30 Sept 2026
.
Details
Aisle
Dairy & Eggs
Brand
Pauls
Size
140g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Strawberry Yogurt Squishy Pouch 150g
at Aldi
150g
$1.19
79.3c / 100g
$1.03 less per 100g
Add to cart
Vanilla Yogurt Squishy Pouch 150g
at Aldi
150g
$1.19
79.3c / 100g
$1.03 less per 100g
Add to cart
Woolworths
$2.55
Add from Woolies
Woolworths Blueberry Yoghurt Pouch 70g
at Woolworths
70g
$0.75
$1.07 / 100g
75c less per 100g
Add to cart
Woolworths Strawberry Yoghurt Pouch 70g
at Woolworths
70g
$0.75
$1.07 / 100g
75c less per 100g
Add to cart