Skip to content
Browse aisles
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Cart
Woolworths Cream Cheese 250g | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Cart
All aisles
/
Dairy & Eggs
/
Woolworths Cream Cheese 250g
Dairy & Eggs
Woolworths own brand
Woolworths Cream Cheese 250g
250g · Woolworths
Woolworths
$2.60
$1.04 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$2.60
Lowest
$2.60
Highest
$2.60
On special
0 of 1
Tracked since
30 Sept 2026
.
Other sizes
250g
$1.04 / 100g
Best value per 100g
Viewing
$2.60
500g
$1.50 / 100g
$7.50
500g
$1.50 / 100g
$7.50
500g
$1.50 / 100g
$7.50
500g
$1.50 / 100g
$7.50
500g
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Hillview Light Cheese Slices 432g
at Woolworths
432g
$3.80
88c / 100g
16c less per 100g
Add to cart
Hillview Original Cheese Slices 432g
at Woolworths
432g
$3.80
88c / 100g
16c less per 100g
Add to cart
Woolworths
$2.60
Add from Woolies
$1.32 / 100g
$6.60
Details
Aisle
Dairy & Eggs
Brand
Woolworths
Size
250g
Store brand
Woolworths
Tasty Cheese Block 1kg
at Aldi
1kg
$8.99
89.9c / 100g
14.1c less per 100g
Add to cart
Cheddar Cheese Block
at Coles
1kg
$9.30
93c / 100g
11c less per 100g
Add to cart