Skip to content
Browse aisles
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Cart
Soft White Sandwich | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Cart
All aisles
/
Bakery
/
Soft White Sandwich
Bakery
Coles own brand
Soft White Sandwich
650g · Coles
Coles
$2.80
43.1c / 100g
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$2.80
Lowest
$2.80
Highest
$2.80
On special
0 of 1
Tracked since
30 Sept 2026
.
Other sizes
400g
$2.88 / 100g
$11.50
650g
43.1c / 100g
Best value per 100g
Viewing
$2.80
680g
48.5c / 100g
$3.30
680g
48.5c / 100g
$3.30
700g
50c / 100g
$3.50
800g
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
White Sandwich Sliced Bread 650g
at Aldi
650g
$2.39
36.8c / 100g
6.3c less per 100g
Add to cart
White Sandwich Loaf
at Coles
650g
$2.50
38.5c / 100g
4.6c less per 100g
Add to cart
Coles
$2.80
Add from Coles
50c / 100g
$4.00
Details
Aisle
Bakery
Brand
Coles
Size
650g
Store brand
Coles
Woolworths White Sandwich Bread Loaf 650g
at Woolworths
650g
$2.50
38.5c / 100g
4.6c less per 100g
Add to cart
Wholemeal Sandwich Sliced Bread 650g
at Aldi
650g
$2.59
39.8c / 100g
3.2c less per 100g
Add to cart