Skip to content
Browse aisles
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Cart
Woolworths White Sandwich Bread Loaf 650g | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Cart
All aisles
/
Bakery
/
Woolworths White Sandwich Bread Loaf 650g
Bakery
Woolworths own brand
Woolworths White Sandwich Bread Loaf 650g
650g · Woolworths
Woolworths
$2.50
38.5c / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$2.50
Lowest
$2.50
Highest
$2.50
On special
0 of 1
Tracked since
30 Sept 2026
.
Other sizes
200g
$2.55 / 100g
$5.10
650g
38.5c / 100g
Best value per 100g
Viewing
$2.50
680g
66.2c / 100g
$4.50
800g
45c / 100g
$3.60
800g
45c / 100g
$3.60
800g
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
White Loaf 800g
at Aldi
800g
$2.99
37.4c / 100g
1.1c less per 100g
Add to cart
Wholemeal Loaf 800g
at Aldi
800g
$2.99
37.4c / 100g
1.1c less per 100g
Add to cart
Woolworths
$2.50
Add from Woolies
45c / 100g
$3.60
Details
Aisle
Bakery
Brand
Woolworths
Size
650g
Store brand
Woolworths