Skip to content
Browse aisles
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Cart
Esl Chocolate Flavoured Milk | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Cart
All aisles
/
Snacks & Confectionery
/
Esl Chocolate Flavoured Milk
Snacks & Confectionery
Esl Chocolate Flavoured Milk
750ml · Oak
Coles
$5.40
$7.20 / L
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$5.40
Lowest
$5.40
Highest
$5.40
On special
0 of 1
Tracked since
30 Sept 2026
.
Other sizes
500ml
$7.20 / L
$3.60
600ml
$5.42 / L
$3.25
600ml
$5.42 / L
$3.25
600ml
$5.42 / L
$3.25
750ml
$7.20 / L
Viewing
$5.40
2L
$3.10 / L
Best value per L
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
Chocolate Flavoured Milk 2L
at Aldi
2L
$4.99
$2.50 / L
$4.71 less per L
Add to cart
Chocolate Flavoured Milk
at Coles
2L
$6.00
$3.00 / L
$4.20 less per L
Add to cart
Coles
$5.40
Add from Coles
$6.20
Details
Aisle
Snacks & Confectionery
Brand
Oak
Size
750ml
Store brand
No
Special
Lactose Free Chocolate Flavoured Milk
at Coles
2L
$6.20
$6.90
$3.10 / L
$4.10 less per L
Add to cart
Chocolate Flavoured Milk
at Coles
2L
$6.95
$3.48 / L
$3.73 less per L
Add to cart