Skip to content
Browse aisles
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Cart
Chocolate Flavoured Milk | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Cart
All aisles
/
Snacks & Confectionery
/
Chocolate Flavoured Milk
Snacks & Confectionery
Chocolate Flavoured Milk
2L · Oak
Coles
$6.20
$6.90
$3.10 / L
Special
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$6.20
Lowest
$6.20
Highest
$6.20
On special
1 of 1
Tracked since
30 Sept 2026
.
Other sizes
500ml
$7.20 / L
$3.60
600ml
$5.42 / L
$3.25
600ml
$5.42 / L
$3.25
600ml
$5.42 / L
$3.25
750ml
$7.20 / L
$5.40
2L
$3.10 / L
Best value per L
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
Chocolate Flavoured Milk 2L
at Aldi
2L
$4.99
$2.50 / L
60.5c less per L
Add to cart
Chocolate Flavoured Milk
at Coles
2L
$6.00
$3.00 / L
10c less per L
Add to cart
Coles
$6.20
Add from Coles
Viewing
$6.20
Details
Aisle
Snacks & Confectionery
Brand
Oak
Size
2L
Store brand
No