Skip to content
Browse aisles
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Cart
Frizz Ease Dream Curls Hydrating Jelly | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Cart
All aisles
/
Snacks & Confectionery
/
Frizz Ease Dream Curls Hydrating Jelly
Coles
Woolworths
Snacks & Confectionery
At 2 stores
Frizz Ease Dream Curls Hydrating Jelly
200ml · John Frieda
Cheapest at Coles
$9.60 less than Woolworths · $72.00 / L
$14.40
Coles
This one
$14.40
$24.00
$72.00 / L
Cheapest
Special
Add from Coles
Woolworths
Price history
Coles
Coles
Woolworths
Woolies
Now
$14.40
Lowest
$14.40
Highest
$14.40
On special
1 of 1
Tracked since
30 Sept 2026
.
Details
Aisle
Snacks & Confectionery
Brand
John Frieda
Size
200ml
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
Jelly B Drinkable Konjac Jelly Yuzu Flavour
at Coles
150ml
$3.65
$24.33 / L
$47.67 less per L
Add to cart
Drinkable Konjac Jelly Mango Flavour
at Coles
150ml
$3.90
$26.00 / L
$46.00 less per L
Add to cart
Cheapest · Coles
$14.40
Add from Coles
John Frieda Frizz Ease Dream Curls Hydrating Jelly 200mL · 200ml
$24.00
$120.00 / L
Add from Woolies
Same product and pack size.
View on Coles ↗
Drinkable Konjac Jelly Peach Flavour
at Coles
150ml
$3.90
$26.00 / L
$46.00 less per L
Add to cart
Jelly B Drinkable Jelly Lychee
at Coles
150ml
$3.90
$26.00 / L
$46.00 less per L
Add to cart