Skip to content
Browse aisles
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Cart
Shave Sensitive Gel | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Cart
All aisles
/
Other
/
Shave Sensitive Gel
Coles
Woolworths
Other
At 2 stores
Shave Sensitive Gel
175ml · King Of Shaves
Cheapest at Coles
$6.00 less than Woolworths · $34.29 / L
$6.00
Coles
This one
$6.00
$12.00
$34.29 / L
Cheapest
Special
Add from Coles
Woolworths
Price history
Coles
Coles
Woolworths
Woolies
Now
$6.00
Lowest
$6.00
Highest
$6.00
On special
1 of 1
Tracked since
30 Sept 2026
.
Details
Aisle
Other
Brand
King Of Shaves
Size
175ml
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
Assorted Toilet Power Gel 700ml
at Aldi
700ml
$2.00
$2.86 / L
$31.43 less per L
Add to cart
Toilet Gel Marine
at Coles
700ml
$6.50
$9.29 / L
$25.00 less per L
Add to cart
Cheapest · Coles
$6.00
Add from Coles
King Of Shaves Sensitive Shave Gel 175mL · 175ml
$12.00
$68.57 / L
Add from Woolies
Same product and pack size.
View on Coles ↗
StrangeLove Low Cal Soda Yuzu From Japan 250mL x 4 pack
at Woolworths
1L
$9.95
$9.95 / L
$24.34 less per L
Add to cart
Special
Drain Pro Gel
at Coles
1L
$13.20
$22.00
$13.20 / L
$21.09 less per L
Add to cart