Skip to content
Browse aisles
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Cart
Party Pies 24 Pack | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Cart
All aisles
/
Frozen
/
Party Pies 24 Pack
Frozen
Party Pies 24 Pack
1.12kg · Four'N Twenty
Coles
$10.50
$17.50
93.8c / 100g
Special
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$10.50
Lowest
$10.50
Highest
$10.50
On special
1 of 1
Tracked since
30 Sept 2026
.
Other sizes
160g
$2.81 / 100g
$4.50
700g
$1.50 / 100g
$10.50
700g
$1.36 / 100g
$9.50
700g
$1.36 / 100g
$9.50
700g
$1.36 / 100g
$9.50
1.12kg
93.8c / 100g
Best value per 100g
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Meat Pies 6 Pack 900g
at Aldi
900g
$5.49
61c / 100g
32.8c less per 100g
Add to cart
Party Pies 24 Pack 1.12kg
at Aldi
1.12kg
$8.89
79.4c / 100g
14.4c less per 100g
Add to cart
Coles
$10.50
Add from Coles
Viewing
$10.50
Details
Aisle
Frozen
Brand
Four'N Twenty
Size
1.12kg
Store brand
No
Apple Pies 4 Pack 500g
at Aldi
500g
$3.99
79.8c / 100g
14c less per 100g
Add to cart
Apple & Blackberry Pies 4 Pack 500g
at Aldi
500g
$3.99
79.8c / 100g
14c less per 100g
Add to cart