Skip to content
Browse aisles
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Cart
Frozen Classic Crumb Chicken Breast Tenders | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Cart
All aisles
/
Frozen
/
Frozen Classic Crumb Chicken Breast Tenders
Frozen
Frozen Classic Crumb Chicken Breast Tenders
1kg · Steggles
Coles
$10.50
$13.50
$1.05 / 100g
Special
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$10.50
Lowest
$10.50
Highest
$10.50
On special
1 of 1
Tracked since
30 Sept 2026
.
Details
Aisle
Frozen
Brand
Steggles
Size
1kg
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Frozen Original Chicken Tenders
at Coles
1kg
$10.00
$1.00 / 100g
5c less per 100g
Add to cart
Frozen Sweet Chilli Chicken Tenders
at Coles
1kg
$10.00
$1.00 / 100g
5c less per 100g
Add to cart
Coles
$10.50
Add from Coles