Skip to content
Browse aisles
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Cart
Frozen Original Chicken Tenders | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Cart
All aisles
/
Frozen
/
Frozen Original Chicken Tenders
Frozen
Coles own brand
Frozen Original Chicken Tenders
1kg · Coles
Coles
$10.00
$1.00 / 100g
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$10.00
Lowest
$10.00
Highest
$10.00
On special
0 of 1
Tracked since
30 Sept 2026
.
Other sizes
400g
$1.88 / 100g
$7.50
400g
$1.25 / 100g
$5.00
400g
$1.25 / 100g
$5.00
1kg
$1.00 / 100g
Best value per 100g
Viewing
$10.00
Details
Aisle
Frozen
Brand
Coles
Size
1kg
Store brand
Coles
Coles
$10.00
Add from Coles