Skip to content
Browse aisles
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Cart
Sara Lee Lemon Cheesecake 410g | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Cart
All aisles
/
Fruit & Veg
/
Sara Lee Lemon Cheesecake 410g
Coles
Woolworths
Fruit & Veg
At 2 stores
Sara Lee Lemon Cheesecake 410g
410g · Sara Lee
Cheapest at Woolworths
$4.50 less than Coles · $1.10 / 100g
$4.50
Coles
Lemon Cheesecake · 410g
$9.00
$2.20 / 100g
Add from Coles
Woolworths
This one
$4.50
Price history
Coles
Coles
Woolworths
Woolies
Now
$4.50
Lowest
$4.50
Highest
$4.50
On special
1 of 1
Tracked since
30 Sept 2026
.
Details
Aisle
Fruit & Veg
Brand
Sara Lee
Size
410g
Store brand
No
Cheapest · Woolworths
$4.50
Add from Woolies
$9.00
$1.10 / 100g
Cheapest
Special
Add from Woolies
Same product and pack size.
View on Woolworths ↗