Skip to content
Browse aisles
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Cart
Family Pizza Pepperoni | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Cart
All aisles
/
Frozen
/
Family Pizza Pepperoni
Coles
Woolworths
Frozen
At 2 stores
Family Pizza Pepperoni
490g · McCain
Cheapest at Coles
$2.80 less than Woolworths · $1.22 / 100g
$6.00
Coles
This one
$6.00
$8.80
$1.22 / 100g
Cheapest
Special
Add from Coles
Woolworths
Price history
Coles
Coles
Woolworths
Woolies
Now
$6.00
Lowest
$6.00
Highest
$6.00
On special
1 of 1
Tracked since
30 Sept 2026
.
Details
Aisle
Frozen
Brand
McCain
Size
490g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Special
Pepperoni Pizza Slices 2 Pack
at Coles
600g
$5.50
$6.50
91.7c / 100g
30.8c less per 100g
Add to cart
Cheapest · Coles
$6.00
Add from Coles
McCain Family Pizza Pepperoni 490g · 490g
$8.80
$1.80 / 100g
Add from Woolies
Same product and pack size.
View on Coles ↗