Skip to content
Browse aisles
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Cart
BBQ Rice Crackers | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Cart
All aisles
/
Snacks & Confectionery
/
BBQ Rice Crackers
Snacks & Confectionery
Coles own brand
BBQ Rice Crackers
100g · Coles
Coles
$1.00
$1.00 / 100g
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$1.00
Lowest
$1.00
Highest
$1.00
On special
0 of 1
Tracked since
30 Sept 2026
.
Other sizes
50g
$3.20 / 100g
$1.60
50g
$3.20 / 100g
$1.60
50g
$3.20 / 100g
$1.60
100g
$1.00 / 100g
Best value per 100g
Viewing
$1.00
120g
$3.50 / 100g
$4.20
120g
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Sanz Crackers 250g
at Aldi
250g
$0.95
38c / 100g
62c less per 100g
Add to cart
Eton Original Crackers 225g
at Aldi
225g
$1.49
66.2c / 100g
33.8c less per 100g
Add to cart
Coles
$1.00
Add from Coles
$3.50 / 100g
$4.20
Details
Aisle
Snacks & Confectionery
Brand
Coles
Size
100g
Store brand
Coles
Crackers Checkers
at Coles
250g
$1.80
72c / 100g
28c less per 100g
Add to cart
Rice Crackers Seaweed 100g
at Aldi
100g
$0.95
95c / 100g
5c less per 100g
Add to cart