Skip to content
Browse aisles
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Cart
Woolworths Wholemeal Self Raising Flour 1kg | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Cart
All aisles
/
Pantry
/
Woolworths Wholemeal Self Raising Flour 1kg
Pantry
Woolworths own brand
Woolworths Wholemeal Self Raising Flour 1kg
1kg · Woolworths
Woolworths
$2.20
22c / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$2.20
Lowest
$2.20
Highest
$2.20
On special
0 of 1
Tracked since
30 Sept 2026
.
Other sizes
400g
$2.50 / 100g
$10.00
750g
48c / 100g
$3.60
750g
48c / 100g
$3.60
1kg
22c / 100g
Best value per 100g
Viewing
$2.20
Details
Aisle
Pantry
Brand
Woolworths
Size
1kg
Store brand
Woolworths
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Plain Flour 2kg
at Aldi
2kg
$2.39
12c / 100g
10.1c less per 100g
Add to cart
Self Raising Flour 2kg
at Aldi
2kg
$2.39
12c / 100g
10.1c less per 100g
Add to cart
Woolworths
$2.20
Add from Woolies
Plain Flour
at Coles
2kg
$2.40
12c / 100g
10c less per 100g
Add to cart
Self Raising Flour
at Coles
2kg
$2.40
12c / 100g
10c less per 100g
Add to cart