Skip to content
Browse aisles
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Cart
Self Raising Flour 2kg | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Cart
All aisles
/
Pantry
/
Self Raising Flour 2kg
Pantry
Self Raising Flour 2kg
2kg · WHITE MILL
Aldi
$2.39
12c / 100g
Add from Aldi
Not found at other stores yet.
View on Aldi ↗
Price history
Now
$2.39
Lowest
$2.39
Highest
$2.39
On special
0 of 1
Tracked since
30 Sept 2026
.
Other sizes
1g
$1599.00 / 100g
$15.99
750g
47.9c / 100g
$3.59
750g
47.9c / 100g
$3.59
1kg
21.9c / 100g
$2.19
2kg
12c / 100g
Best value per 100g
Viewing
$2.39
Details
Aisle
Aldi
$2.39
Add from Aldi
Pantry
Brand
WHITE MILL
Size
2kg
Store brand
No