Skip to content
Browse aisles
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Cart
Mum's Sause Pizza | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Cart
All aisles
/
Frozen
/
Mum's Sause Pizza
Frozen
Coles own brand
Mum's Sause Pizza
415g · Coles
Coles
$3.50
84.3c / 100g
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$3.50
Lowest
$3.50
Highest
$3.50
On special
0 of 1
Tracked since
30 Sept 2026
.
Other sizes
200g
$1.50 / 100g
$3.00
250g
$2.20 / 100g
$5.50
280g
$1.43 / 100g
$4.00
415g
84.3c / 100g
Best value per 100g
Viewing
$3.50
700g
$1.57 / 100g
$11.00
750g
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
La Gina Pizza Flour 1kg
at Woolworths
1kg
$3.50
35c / 100g
49.3c less per 100g
Add to cart
Plain Flour Bread & Pizza
at Coles
1kg
$4.00
40c / 100g
44.3c less per 100g
Add to cart
Coles
$3.50
Add from Coles
89.3c / 100g
$6.70
Details
Aisle
Frozen
Brand
Coles
Size
415g
Store brand
Coles
Lighthouse Bread & Pizza Plain Flour 1kg
at Woolworths
1kg
$4.00
40c / 100g
44.3c less per 100g
Add to cart
Pizza Sauce Aromatizzata
at Coles
4.1kg
$22.00
53.7c / 100g
30.7c less per 100g
Add to cart