Skip to content
Browse aisles
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Cart
Thin & Crispy Pizza Base Large 12inch | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Cart
All aisles
/
Frozen
/
Thin & Crispy Pizza Base Large 12inch
Frozen
Coles own brand
Thin & Crispy Pizza Base Large 12inch
750g · Coles
Coles
$6.70
89.3c / 100g
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$6.70
Lowest
$6.70
Highest
$6.70
On special
0 of 1
Tracked since
30 Sept 2026
.
Other sizes
200g
$1.50 / 100g
$3.00
280g
$1.43 / 100g
$4.00
750g
89.3c / 100g
Best value per 100g
Viewing
$6.70
Details
Aisle
Frozen
Brand
Coles
Size
750g
Store brand
Coles
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Pizza Base 12 Pack
at Coles
700g
$5.50
78.6c / 100g
10.8c less per 100g
Add to cart
Coles
$6.70
Add from Coles