Skip to content
Browse aisles
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Cart
Masala Twists | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Cart
All aisles
/
Snacks & Confectionery
/
Masala Twists
Coles
Woolworths
Snacks & Confectionery
At 2 stores
Masala Twists
90g · Maharajah's Choice
Cheapest at Coles
$1.25 less than Woolworths · $1.39 / 100g
$1.25
Coles
This one
$1.25
$2.50
$1.39 / 100g
Cheapest
Special
Add from Coles
Woolworths
Price history
Coles
Coles
Woolworths
Woolies
Now
$1.25
Lowest
$1.25
Highest
$1.25
On special
1 of 1
Tracked since
30 Sept 2026
.
Details
Aisle
Snacks & Confectionery
Brand
Maharajah's Choice
Size
90g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Smart Fibre Veg Twists Pasta
at Coles
375g
$2.35
62.7c / 100g
76.2c less per 100g
Add to cart
Liquorice Twists 300g
at Aldi
300g
$2.49
83c / 100g
55.9c less per 100g
Add to cart
Cheapest · Coles
$1.25
Add from Coles
Maharajah's Choice Masala Twists 90g · 90g
$2.50
$2.78 / 100g
Add from Woolies
Same product and pack size.
View on Coles ↗
Pretzel Twists 200g
at Aldi
200g
$1.79
89.5c / 100g
49.4c less per 100g
Add to cart