Skip to content
Browse aisles
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Cart
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Cart
All aisles
/
Bakery
Bakery
1,064 products · 162 on special
Coles:
462
Woolworths:
504
Aldi:
98
Biggest savings in this aisle
BBQ Pork Buns
$4.25
50% less than Woolworths
Betty Crocker Red Velvet Cake Mix 450g
$4.50
25% less than Coles
Deluxe Orange Poppyseed Cake Mix
$4.50
21% less than Woolworths
Deluxe Vanilla Mud Cake Mix
$4.50
21% less than Woolworths
Show only
On special
162
Store brand
314
Priced per
Litre
5
100 g
97
Each
60
Filters · 1
Filters
Clear all
Stores
Coles
462
Woolworths
504
Aldi
98
Show only
On special
162
Store brand
314
On special
Sort by
Cheapest per 100g
Lowest shelf price
A–Z
Grid
List
Coles
White Crusty Calico Bag Bread Mix
10kg
Special
$20.00
20c / 100g
was
$27.60
Add
Woolworths
Laucke Crusty White Bread Mix 2.4kg
2.4kg
Special
$8.50
35.4c / 100g
was
Showing 1–48 of 97
Next 48
$9.80
Add
Woolworths
Laucke Barossa Sourdough Rye Bread Mix 2.4kg
2.4kg
Special
$8.50
35.4c / 100g
was
$9.80
Add
Woolworths
Laucke Multigrain Bread Mix 2.4kg
2.4kg
Special
$8.50
35.4c / 100g
was
$9.80
Add
Woolworths
Woolworths Wholemeal Loaf 680g
680g
Special
$3.00
44.1c / 100g
was
$3.30
Add
Woolworths
Woolworths Soft White Loaf 680g
680g
Special
$3.00
44.1c / 100g
was
$3.30
Add
Woolworths
Woolworths Multigrain Loaf 680g
680g
Special
$3.00
44.1c / 100g
was
$3.30
Add
Coles
Cwa Scone Mix
1kg
Special
$5.50
55c / 100g
was
$6.15
Add
Coles
Roti Bread Plain
390g
Special
$2.25
57.7c / 100g
was
$4.50
Add
Coles
Sandwich Stackers
500g
Special
$2.90
58c / 100g
was
$4.20
Add
Woolworths
Macro Ancient Grain Loaf 600g
600g
Special
$3.60
60c / 100g
was
$6.00
Add
Woolworths
Macro Spelt & Chia Loaf 600g
600g
Special
$3.60
60c / 100g
was
$6.00
Add
Woolworths
Helga's Garlic Bread Inspired Wrap 445g
445g
Special
$2.75
61.8c / 100g
was
$5.50
Add
Coles
Sourdough Rye Bread
760g
Special
$4.90
64.5c / 100g
was
$5.50
Add
Coles
Sourdough White
760g
Special
$4.90
64.5c / 100g
was
$5.50
Add
Woolworths
Sandhurst Cucumbers Sandwich Stacker 500g
500g
Special
$3.30
66c / 100g
was
$4.20
Add
Woolworths
Tip Top The One Digestive Health Soft White Sliced Loaf 680g
680g
Special
$4.50
66.2c / 100g
was
$5.00
Add
Woolworths
Tip Top The One Digestive Health Soft Wholemeal Sliced Loaf 680g
680g
Special
$4.50
66.2c / 100g
was
$5.00
Add
Woolworths
Wonder White 5 Star Soft Wholemeal Loaf 680g
680g
Special
$4.60
67.6c / 100g
was
$4.90
Add
Woolworths
Wonder 5 Star Best Of Both White & Wholegrain Loaf 680g
680g
Special
$4.60
67.6c / 100g
was
$4.90
Add
Woolworths
Wonder 5 Star Soft White High Fibre Bread Loaf 680g
680g
Special
$4.60
67.6c / 100g
was
$4.90
Add
Woolworths
Wonder 5 Star Soft Multigrain & Prebiotic Bread Loaf 680g
680g
Special
$4.60
67.6c / 100g
was
$4.90
Add
Coles
Deluxe Vanilla Mud Cake Mix
600g
Special
$4.50
75c / 100g
was
$5.70
Cheapest
Add
Coles
Deluxe Caramel Mud Cake Mix
600g
Special
$4.50
75c / 100g
was
$5.70
Cheapest
Add
Coles
Deluxe Carrot Layer Cake Mix
600g
Special
$4.50
75c / 100g
was
$5.70
Add
Coles
Deluxe Orange Poppyseed Cake Mix
580g
Special
$4.50
77.6c / 100g
was
$5.70
Cheapest
Add
Woolworths
Tip Top Wholemeal Raisin Toast Loaf 575g
575g
Special
$4.50
78.3c / 100g
was
$5.50
Add
Woolworths
Helga's Country Grain Bread Loaf 750g
750g
Special
$5.90
78.7c / 100g
was
$6.70
Add
Coles
Muffins English Multigrain
400g
Special
$3.20
80c / 100g
was
$6.40
Add
Coles
Muffins English
400g
Special
$3.20
80c / 100g
was
$6.40
Add
Coles
Muffins English Wholemeal
400g
Special
$3.20
80c / 100g
was
$6.40
Add
Coles
Muffins English Fruit & Spice
400g
Special
$3.20
80c / 100g
was
$6.40
Add
Coles
Preservative Free Premium White Large Wraps 8 Pack
528g
Special
$4.40
83.3c / 100g
was
$5.50
Add
Coles
Preservative Free Mixed Wholegrain Large Wraps 8 Pack
528g
Special
$4.40
83.3c / 100g
was
$5.50
Add
Woolworths
Helga's Crafted White Sourdough Bread Loaf 700g
700g
Special
$5.90
84.3c / 100g
was
$6.70
Add
Woolworths
Abbott's Bakery Lower Carb White Loaf 600g
600g
Special
$5.20
86.7c / 100g
was
$5.80
Add
Woolworths
Tip Top Raisin Toast Loaf 500g
500g
Special
$4.50
90c / 100g
was
$5.50
Add
Woolworths
Betty Crocker Cinnamon Crumble Muffin Mix 500g
500g
Special
$4.50
90c / 100g
was
$7.00
Add
Woolworths
Betty Crocker Apple & Cinnamon Muffin Mix 500g
500g
Special
$4.50
90c / 100g
was
$7.00
Add
Woolworths
Betty Crocker Blueberry Muffin Mix 500g
500g
Special
$4.50
90c / 100g
was
$7.00
Add
Coles
Caramel Mud Cake Mix
550g
Special
$5.00
90.9c / 100g
was
$6.50
Add
Woolworths
Marathon Spring Rolls 660g
660g
Special
$6.00
90.9c / 100g
was
$7.20
Cheapest
Add
Coles
Cafe Thick Raisin Toast Bread
600g
Special
$5.50
91.7c / 100g
was
$7.20
Add
Woolworths
Tip Top Cafe Thick Cut Raisin Toast Loaf 600g
600g
Special
$5.50
91.7c / 100g
was
$7.20
Add
Coles
Gluten Free Golden Butter Cake Mix
470g
Special
$4.50
95.7c / 100g
was
$5.70
Add
Coles
Gluten Free Vanilla Cake Mix
470g
Special
$4.50
95.7c / 100g
was
$5.70
Add
Woolworths
F Mayer Danish Fetta Cheese per 100g
1kg
Special
$9.75
97.5c / 100g
was
$19.50
Add
Woolworths
Betty Crocker Vanilla Cake Mix 450g
450g
Special
$4.50
$1.00 / 100g
was
$6.00
Add