Skip to content
Browse aisles
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Cart
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Cart
All aisles
/
Bakery
Bakery
1,064 products · 162 on special
Coles:
462
Woolworths:
504
Aldi:
98
Biggest savings in this aisle
BBQ Pork Buns
$4.25
50% less than Woolworths
Betty Crocker Red Velvet Cake Mix 450g
$4.50
25% less than Coles
Deluxe Orange Poppyseed Cake Mix
$4.50
21% less than Woolworths
Deluxe Vanilla Mud Cake Mix
$4.50
21% less than Woolworths
On special
162
Store brand
314
Priced per
Litre
11
100 g
697
Each
352
Filters
Filters
Clear all
Stores
Coles
462
Woolworths
504
Aldi
98
Show only
On special
162
Store brand
314
On special
Sort by
Cheapest per litre
Lowest shelf price
A–Z
Grid
List
Coles
Tellfresh Cake Storer
6L
Special
$7.25
$1.21 / L
was
$14.50
Add
Woolworths
Cadbury Freddo Cake 1.5L
1.5L
$17.00
$11.33 / L
Add
Showing 1–11 of 11
Coles
Leakproof Sandwich Box
450ml
$6.00
$13.33 / L
Add
Coles
Vanilla Slice 4 Pack
560ml
Special
$7.90
$14.11 / L
was
$11.50
Add
Coles
Golden Gaytime Birthday Cake Sticks 4 Pack
400ml
Special
$6.50
$16.25 / L
was
$11.00
Add
Coles
Golden Gaytime Caramel Slice 4 Pack
400ml
Special
$6.50
$16.25 / L
was
$11.00
Add
Coles
Samanco Dessert Sandwich Red Bean 4 Pack
600ml
$11.00
$18.33 / L
Add
Coles
Samanco Dessert Sandwich Strawberry 4 Pack
600ml
$11.00
$18.33 / L
Add
Woolworths
Sundae Whipped Shower Foam Birthday Cake 265mL
265ml
Special
$12.00
$45.28 / L
was
$20.00
Add
Woolworths
Air Wick Pure Cake Delights Plug In Diffuser Refill 19mL x 2 pack
38ml
$15.00
$394.74 / L
Add
Woolworths
Air Wick Cake Delights Reed Diffuser 30mL
30ml
$14.00
$466.67 / L
Add