Skip to content
Browse aisles
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Cart
Air Wick Cake Delights Reed Diffuser 30mL | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Cart
All aisles
/
Bakery
/
Air Wick Cake Delights Reed Diffuser 30mL
Bakery
Air Wick Cake Delights Reed Diffuser 30mL
30ml · Air Wick
Woolworths
$14.00
$466.67 / L
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$14.00
Lowest
$14.00
Highest
$14.00
On special
0 of 1
Tracked since
30 Sept 2026
.
Other sizes
30ml
$466.67 / L
Viewing
$14.00
38ml
$394.74 / L
Best value per L
$15.00
Details
Aisle
Bakery
Brand
Air Wick
Size
30ml
Store brand
No
Woolworths
$14.00
Add from Woolies