Skip to content
Browse aisles
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Cart
Sweetened Condensed Milk | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Cart
All aisles
/
Dairy & Eggs
/
Sweetened Condensed Milk
Dairy & Eggs
Coles own brand
Sweetened Condensed Milk
397g · Coles
Coles
$2.00
50.4c / 100g
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$2.00
Lowest
$2.00
Highest
$2.00
On special
0 of 1
Tracked since
30 Sept 2026
.
Other sizes
130g
$2.88 / 100g
$3.75
200g
$1.00 / 100g
$2.00
397g
50.4c / 100g
Best value per 100g
Viewing
$2.00
Details
Aisle
Dairy & Eggs
Brand
Coles
Size
397g
Store brand
Coles
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Sweetened Condensed Milk 397g
at Aldi
397g
$1.89
47.6c / 100g
2.8c less per 100g
Add to cart
Buttermilk Pancake Mix & Shake 375g
at Aldi
375g
$1.85
49.3c / 100g
1c less per 100g
Add to cart
Coles
$2.00
Add from Coles