Skip to content
Browse aisles
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Cart
Almond Fingers 6 Pack 280g | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Cart
All aisles
/
Snacks & Confectionery
/
Almond Fingers 6 Pack 280g
Snacks & Confectionery
Almond Fingers 6 Pack 280g
280g · BELMONT BISCUIT CO.
Aldi
$2.49
88.9c / 100g
Add from Aldi
Not found at other stores yet.
View on Aldi ↗
Price history
Now
$2.49
Lowest
$2.49
Highest
$2.49
On special
0 of 1
Tracked since
30 Sept 2026
.
Other sizes
190g
$2.10 / 100g
$3.99
200g
$1.34 / 100g
$2.69
280g
88.9c / 100g
Best value per 100g
Viewing
$2.49
Details
Aisle
Snacks & Confectionery
Brand
BELMONT BISCUIT CO.
Size
280g
Store brand
No
Aldi
$2.49
Add from Aldi