Skip to content
Browse aisles
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Cart
Signature 40% Chocolate Chip Cookies 400g | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Cart
All aisles
/
Snacks & Confectionery
/
Signature 40% Chocolate Chip Cookies 400g
Snacks & Confectionery
Signature 40% Chocolate Chip Cookies 400g
400g · BELMONT BISCUIT CO.
Aldi
$4.99
$1.25 / 100g
Add from Aldi
Not found at other stores yet.
View on Aldi ↗
Price history
Now
$4.99
Lowest
$4.99
Highest
$4.99
On special
0 of 1
Tracked since
30 Sept 2026
.
Other sizes
128g
61.7c / 100g
$0.79
175g
$1.14 / 100g
$1.99
200g
$1.25 / 100g
$2.49
200g
99.5c / 100g
$1.99
400g
$1.25 / 100g
Viewing
$4.99
500g
55.8c / 100g
Best value per 100g
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Choc Chip Cookies
at Coles
500g
$2.80
56c / 100g
68.8c less per 100g
Add to cart
Cookies And Cream Biscuits
at Coles
140g
$0.90
64.3c / 100g
60.5c less per 100g
Add to cart
Aldi
$4.99
Add from Aldi
$2.79
Details
Aisle
Snacks & Confectionery
Brand
BELMONT BISCUIT CO.
Size
400g
Store brand
No
Spiced Cookies Classic 600g
at Aldi
600g
$4.69
78.2c / 100g
46.6c less per 100g
Add to cart
Value Cookies Butter Shortbread
at Coles
400g
$4.00
$1.00 / 100g
24.8c less per 100g
Add to cart