Skip to content
Browse aisles
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Cart
Hommus Dip 1kg | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Cart
All aisles
/
Snacks & Confectionery
/
Hommus Dip 1kg
Snacks & Confectionery
Hommus Dip 1kg
1kg · DELI ORIGINALS FRESH
Aldi
$5.79
57.9c / 100g
Add from Aldi
Not found at other stores yet.
View on Aldi ↗
Price history
Now
$5.79
Lowest
$5.79
Highest
$5.79
On special
0 of 1
Tracked since
30 Sept 2026
.
Other sizes
150g
$1.79 / 100g
$2.69
150g
$1.79 / 100g
$2.69
200g
$1.15 / 100g
$2.29
200g
$1.25 / 100g
$2.49
200g
$1.50 / 100g
$2.99
1kg
57.9c / 100g
Best value per 100g
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Green Leaf Hummus Tahina Dip 400g
at Woolworths
400g
$2.25
56.3c / 100g
1.6c less per 100g
Add to cart
Aldi
$5.79
Add from Aldi
Viewing
$5.79
Details
Aisle
Snacks & Confectionery
Brand
DELI ORIGINALS FRESH
Size
1kg
Store brand
No