Skip to content
Browse aisles
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Cart
Chick Peas 420g | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Cart
All aisles
/
Other
/
Chick Peas 420g
Other
Chick Peas 420g
420g · NEW SEASON
Aldi
$0.89
21.2c / 100g
Add from Aldi
Not found at other stores yet.
View on Aldi ↗
Price history
Now
$0.89
Lowest
$0.89
Highest
$0.89
On special
0 of 1
Tracked since
30 Sept 2026
.
Other sizes
70g
$1.41 / 100g
$0.99
420g
21.2c / 100g
Best value per 100g
Viewing
$0.89
425g
35.1c / 100g
$1.49
Details
Aisle
Other
Brand
NEW SEASON
Size
420g
Store brand
No
Aldi
$0.89
Add from Aldi