Skip to content
Browse aisles
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Cart
Butternut Pumpkin Whole | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Cart
All aisles
/
Fruit & Veg
/
Butternut Pumpkin Whole
Fruit & Veg
Coles own brand
Butternut Pumpkin Whole
2kg · Coles
Coles
$7.80
39c / 100g
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$7.80
Lowest
$7.80
Highest
$7.80
On special
0 of 1
Tracked since
30 Sept 2026
.
Other sizes
110g
$3.41 / 100g
$3.75
400g
27.5c / 100g
Best value per 100g
$1.10
410g
48.8c / 100g
$2.00
2kg
39c / 100g
Viewing
$7.80
4kg
35c / 100g
$14.00
8kg
Coles
$7.80
Add from Coles
39c / 100g
$31.20
Details
Aisle
Fruit & Veg
Brand
Coles
Size
2kg
Store brand
Coles