Skip to content
Browse aisles
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Cart
Whole RSPCA Approved Chicken per kg | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Cart
All aisles
/
Meat & Seafood
/
Whole RSPCA Approved Chicken per kg
Meat & Seafood
Whole RSPCA Approved Chicken per kg
1.689kg · BROAD OAK FARMS
Aldi
$6.74
39.9c / 100g
Add from Aldi
Not found at other stores yet.
View on Aldi ↗
Price history
Now
$6.74
Lowest
$6.74
Highest
$6.74
On special
0 of 1
Tracked since
30 Sept 2026
.
Other sizes
600g
$1.20 / 100g
$7.19
650g
89.8c / 100g
$5.84
800g
$1.28 / 100g
$10.23
1kg
69.9c / 100g
$6.99
1.689kg
39.9c / 100g
Best value per 100g
Viewing
$6.74
2.2kg
Aldi
$6.74
Add from Aldi
89.9c / 100g
$19.78
Details
Aisle
Meat & Seafood
Brand
BROAD OAK FARMS
Size
1.689kg
Store brand
No