Skip to content
Browse aisles
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Cart
Thai Green Curry Tuna Bowl 190g | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Cart
All aisles
/
Home & Garden
/
Thai Green Curry Tuna Bowl 190g
Home & Garden
Thai Green Curry Tuna Bowl 190g
190g · PORTVIEW
Aldi
$2.99
$1.57 / 100g
Add from Aldi
Not found at other stores yet.
View on Aldi ↗
Price history
Now
$2.99
Lowest
$2.99
Highest
$2.99
On special
0 of 1
Tracked since
30 Sept 2026
.
Other sizes
170g
$1.94 / 100g
$3.29
190g
$1.57 / 100g
Best value per 100g
Viewing
$2.99
Details
Aisle
Home & Garden
Brand
PORTVIEW
Size
190g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Special
Chicken Fettuccini Bowl
at Coles
350g
$5.00
$8.50
$1.43 / 100g
14.5c less per 100g
Add to cart
Special
Mac N Cheese Chilli Cheese And Bacon Bowl
at Coles
350g
$5.00
Aldi
$2.99
Add from Aldi
$8.50
$1.43 / 100g
14.5c less per 100g
Add to cart
Special
Mac N Cheese Bbq Beef Bowl
at Coles
350g
$5.00
$8.50
$1.43 / 100g
14.5c less per 100g
Add to cart